רופא הומיאופת - יוג ' ין Gural

עבד במוסקבה, הראשון ב-מרכז הסרטן, אז בבית הספר לרפואה. שילוב הקלינית והמחקר עבודה, בהצלחה הגן על התיזה שלו והפך דוקטור למדעי הרפואה.

במשך הזמן, יותר ויותר לעתים קרובות מתמודד עם חוסר היכולת של הרפואה הקונבנציונלית להציע לחולים טיפולים יעילים, ד " ר Gural החל לחפש אחרים, דרכים חלופיות המשפיעים על המחלה.

לא תוכן עם אחד נמצא ע "י שיטה, והוא כל הזמן ממשיך החיפוש שלו, ד" ר Gural למד רפואה מסורתית, צמחי מרפא, מרחצאות, ולאחר מכן, במשך שנים רבות עוסקת במחקר של הומיאופתיה.

ב-1979, שנה ד " ר Gural עבר עם משפחתו לישראל, כאן המשיך לשלב עבודה המומחיות שלהם כמו רופא המשפחה עם החוקרים חיפוש חדש המרבי יעיל האחדות על כל המצוי, שהושג בעבר. התוצאה של החיפוש הזה היה "השיטה של ד "ר Goral" – מוכח שילוב ייחודי של שיטות שונות של מה שמכונה אי-הרפואה הקונבנציונלית: היסודות של תזונה נכונה, ניקוי הגוף, מרחצאות, השימוש של צמחי מרפא, תערובות הומיאופתיות. שימוש נרחב בשיטה שלו בפועל, ד " ר Gural ריפאה אלפי חולים כתושבי ישראל וזרים, וממשיך לעזור לאנשים לפנות אליה לעזרה מקצוות שונים של העולם.

במהלך שנים ארוכות של עבודה קלינית, ד " ר Gural יצר תערובת ייחודית של תרופות הומיאופתיות, צמחי מרפא, נקרא "נס" של אלפי מטופלים באמצעות תרכובות אלו לטיפול במגוון רחב של מחלות. עכשיו, בהינתן אי-דרישה גוברת עבור המוצרים שלהם, ד " ר Gural החליט לשחרר אותם למכירה באתר שלנו, חוסך ממך את הצורך להגיע על ביקור שלה במרפאה בירושלים. רשימה מפורטת של תרופות אלו, תיאור שלהם ניתן למצוא בסעיף מדריך.

כל המוצרים המוצעים באתר זה, מוכח ניסיון של שנים ד "ר יוג' יניה Gural, מי מספק אחריות אישית את איכות המוצרים שלהם. את התרופות יש תופעות לוואי, אינם מכילים צבעי מאכל, חומרים משמרים, תוספים כימיים.